Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Лепак за дрво

  Popular products from category Лепак за дрво

  Види како Табела Листа
  catalog.sortname
  Подреди по
  Приказ по страна

  Лепак за дрво SABESTO

  0892100224
  14.790 со ДДВ

  Лепак за кант трака NMLT525

  1892125525
  8.130 со ДДВ

  Лепак за кант трака NMLT527

  0892125527
  5.799 со ДДВ
  Универзален лепак за кант-траки во гранули на база на EVA - синтетичка смола со термопластични карактеристики. Наменет за лепење на полиестерски, HPL, PVC, ABS, меламински, како и кант-траки од масивно дрво на сите видови машини на кантрирање.

  Лепак за кант трака NMLT531

  1892125531
  11.350 со ДДВ

  Лепак за сунѓер UT85

  43.300 со ДДВ

  Лепак за сунѓер UT86

  2.650 со ДДВ

  Лепак за дрво

  Filter by:

  Clear All
  Min: 169 Max: 43.300
  ден169 ден43300