Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Leon

  2.690 со ДДВ
  Работните чевли Leon со O1 степен на заштита се направени од антилоп кожа во комбинација со најлон. Внатрешната постава е од удобен и мек текстил и 3М рефлектирачки ленти. Заменливата антистатичка влошка е анатомски дизајнирана така што пружа максимална удобност. Ѓонот е незлигачки, полиуретански, еднослоен и е отпорен на дејства на масло. Во делот на петата има апсорбер на енергија.
  Поништи избор
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Степен на заштитаO1
  ЃонPU
  Горен дел на обувкитепревртена кожа/најлон
  Рефлектирачки деталида
  Тежина430g ниска, 450g длабока/ по парче величина 42
  БрендWurth
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Спецификации
  • Спецификации на производот
   Име на атрибутотВредност на атрибутот
   Степен на заштитаO1
   ЃонPU
   Горен дел на обувкитепревртена кожа/најлон
   Рефлектирачки деталида
   Тежина430g ниска, 450g длабока/ по парче величина 42
   БрендWurth
  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Степен на заштитаO1
  ЃонPU
  Горен дел на обувкитепревртена кожа/најлон
  Рефлектирачки деталида
  Тежина430g ниска, 450g длабока/ по парче величина 42
  БрендWurth