Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Ласерски мерач на далечина LP 19

  3.790 со ДДВ
  Каталошки број: 5709300590
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Максимален опсег на мерење10m
  Век на траење на батеријатадо 5.000 мерења
  Тип на батеријаалкална ( две парчиња )
  Прецизност на мерење6 mm / 100m
  Димензија на уредот153x24,5x23mm
  Работна температура0-40 C
  Тип на ласер645 nm
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Спецификации
  • Спецификации на производот
   Име на атрибутотВредност на атрибутот
   Максимален опсег на мерење10m
   Век на траење на батеријатадо 5.000 мерења
   Тип на батеријаалкална ( две парчиња )
   Прецизност на мерење6 mm / 100m
   Димензија на уредот153x24,5x23mm
   Работна температура0-40 C
   Тип на ласер645 nm
  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Максимален опсег на мерење10m
  Век на траење на батеријатадо 5.000 мерења
  Тип на батеријаалкална ( две парчиња )
  Прецизност на мерење6 mm / 100m
  Димензија на уредот153x24,5x23mm
  Работна температура0-40 C
  Тип на ласер645 nm