Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Култиватори

  Popular products from category Култиватори

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Моторен Култиватор, 80 cm, 208cc

  Моторен Култиватор, 80 cm, 208cc

  FMK750N
  Самооден култиватор од 212 кубика со четиритактен мотор 4,2 kW / 3600 вртежи во минута. Работната ширина е 650 / 850 mm и се движи 2 напред + 1 назад. Волуменот на горивото е 3,6 литри, а резервоарот за масло 0,6 литри. Употребата е едноставна и рачна, користејќи јаже. Работна длабочина 100мм.
  Слика на Плуг за вадење компири

  Плуг за вадење компири

  FMKPKN
  1.290 ДЕН со ДДВ
  Дополнителен плуг за моторен култиватор FMK750, посебно прилагоден за вадење на компири.
  Слика на Метални тркала за култиватор FMK750

  Метални тркала за култиватор FMK750

  FMKT750N
  Резервни метални тркала за култиватор FMK750

  Култиватори