Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Куќа

  Popular products from category Куќа

  Види како Табела Листа
  catalog.sortname
  Подреди по
  Приказ по страна

  Калорифер греалка 2000W

  UG2000C
  990 ДЕН со ДДВ
  Калорифер греалка со моќност од 2000W. За загревање на простории во неколку нивоа на топлина и брзина на работа.

  Конвертор за греење, 2000W

  UG2000RCH
  2.600 ДЕН со ДДВ
  Компактна конвекторска греалка со висока термичка ефикасност и модерен дизајн. Има термостат за прилагодување на оптималната температура, а моќноста може да се прилагоди - 1000W или 2000W. Термостатот и прилагодливата моќност ви овозможуваат да ја прилагодите и одржувате оптималната температура во просторијата. Се користи како самостоен грејач. Поради заштитата IPX4- може да се користи во бањата бидејќи е заштитен од прскање на вода од сите правци. Не содржи вентилатор, така што не расфрла прашина и работи тивко. Тежината е 4,73 кг.

  Кварцна греалка 1200W

  UQG1200W
  1.000 ДЕН со ДДВ
  Греалката има 3 кварцни грејачи со 3 опции за греење. Опција „прекинувач“ за гаснење во случај на превртување, кој се наоѓа на „ногата“ на греалката. Истата има и рачка за носење.

  Стаклена панелна греалка 2000W

  USG2000W
  6.500 ДЕН со ДДВ
  Греалка со атрактивен дизајн со панел од специјално црно кристално стакло. Алуминиумско грејно тело со врвен квалитет: изработен со помош на врвна технологија, со можност за брзо загревање, голема грејна површина, обезбедува ефект на брзо зголемување на температурата во просторијата, има стабилни карактеристики, нема потрошувачка на кислород и нема потрошувачка на светлосно зрачење. Уредот има далечински управувач и може да се прилагоди и на дисплејот што се наоѓа на самата греалка.

  Уљен радијатор, 2000W

  UUR2000W
  3.900 ДЕН со ДДВ
  Температурата во просторијата може да се прилагоди со помош на термостат. Едноставно свртете го копчето на термостатот во насока на стрелките на часовникот за да се зголеми, и спротивно од стрелките на часовникот за да ја промените температурата додека не се постигне саканата температура. Вклучете ја греалката и поставете го прекинувачот во една од позициите за напојување на грејачот.

  Кујнска вага, 5кг, Macarons, со дисплеј

  UKV5M
  990 ДЕН со ДДВ
  Дигитална кујнска вага со интересно стакло. Може да мери тежина до 5 кг, но со исклучителна прецизност од 1 г. Има функција на тара, па може да ја мери храната во сад. Димензии на вагата: 222x152x22mm.

  Куќа

  Filter by:

  Clear All
  Min: 990 Max: 6.500
  ден990 ден6500