Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Kronos

  Работните чевли Kronos со O1 степен на заштита се направени од антилоп кожа во комбинација со најлон. Внатрешната постава е од удобен и мек текстил и 3М рефлектирачки ленти. Заменливата антистатичка влошка е анатомски дизајнирана така што пружа максимална удобност. Ѓонот е полиуретански еднослоен и е отпорен на дејства на масло и против лизгање. Во делот на петата има апсорбер на енергија.
  Поништи избор
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Степен на заштитаO1
  ЃонPU
  Горен дел на обувкитепревртена кожа/најлон
  Рефлектирачки деталида
  Тежина390g ниска, 430g длабока/ по парче величина 42
  БрендWurth
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  Степен на заштитаO1
  ЃонPU
  Горен дел на обувкитепревртена кожа/најлон
  Рефлектирачки деталида
  Тежина390g ниска, 430g длабока/ по парче величина 42
  БрендWurth
  Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија