Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Креп трака 3030

  Зелената флексибилна и мазна креп лента за маскирање е посебно формулирано лепило на вкрстено поврзани гума/смола и остава остра, чиста линија на боја со помалку наталожување.
  • Се користи со системи за лакови на база на вода.
  • Водоотпорна, не го пренесува лепилото на подлогата дури и кога е изложена на влага или на УВ зрачење.
  • Лесно се лепи без појава на испакнатини или виткање на рабовите.
  • Се отстранува лесно и чисто, без никакви остатоци од лепилото.

  Attachments
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *