Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Компресор 100l

  Каталошки број: FK100N
  products.pickngo
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Моќност2200W
  Напон230V- 50Hz
  Тежина65kg
  Мах број на обртаи2850 o/min
  Капацитет на боца100L
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  Моќност2200W
  Напон230V- 50Hz
  Тежина65kg
  Мах број на обртаи2850 o/min
  Капацитет на боца100L