Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Комбинезони

  Популарни артикли од категоријата Комбинезони

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по

  Комбилизон Silverstone

  Работните комбинезони Silverstone се изработени од удобна ткаенина Диолен, 245гр. Погоден за автомеханичарски салони.


  - Висока крагна.
  - Затворање со патент со велкро преклоп.
  - Ластик на половината.
  - Два странични џебови.
  - Два преклопни џебови на градите.
  - Мултифункционален џеб.
  - Прилагодливи манжетни на ракавите.

  Одело за фарбари

  Одело за фарбари 

  Карактеристики:

  • 100% полиестер
  • Антистатик и без влакненца
  • Еластични ракави, глуждови и струк
  • Двонасочен патент со капа
  • Може да се пере до 40°C или да се чисти на суво

  Комбинезони