Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Кеса за отпадоци, EXTRA STRONG, 700 x 1100 сина 1200 l

  Направена од посебни рециклирачки гранулати. Многу е отпорна на кинење, повеќекратни намени. Без нишка за врзување.
  Каталошки број: 0899800555
  products.pickngo
  Овој производ има минимална количина 15
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *