Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Кабелски врски

  Popular products from category Кабелски врски

  Види како Табела Листа
  catalog.sortname
  Подреди по
  Приказ по страна

  Кабелска врска

  0,77 ДЕН со ДДВ

  Кабелска врска T

  1,58 ДЕН со ДДВ
  Кабелска стега од полиамид 6.6 која служи за брзо и едноставно групирање на каблите, кабловската опрема, црева ...Отпорна е на масла, масти, горива како и на многу други органски материјали. Овозможува сигурен спој, има долг работен век, на ниски температури не станува крта ниту порозна. Оваа црна стега со димензии 370mm x 7.6mm има намалено влијание на UV зраци поради додатните јаглероди, и стабилна е на UV промени.

  Кабелска врска со пластична стега

  1,1 ДЕН со ДДВ
  Кабелска везица со пластичен јазик без остри рабови, погодна е за надворешна употреба. Отпорна е на УВ зрачење и атмосферски промени. Служи за брзо и едноставно групирање на кабли и кабелска опрема. Обезбедува сигурен спој и долг работен век. Има црна боја. Се применува за кутии со кабли, инсталации, во авто-работилници, автомобили.

  Кабелски врски