Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Изолир и вулканизирачки траки

  Popular products from category Изолир и вулканизирачки траки

  Види како Табела Листа
  catalog.sortname
  Подреди по
  Приказ по страна

  Изолир трака

  40 со ДДВ

  Изолир трака PVC

  25 со ДДВ
  Црна електроинсталациска трака за изолирање која е изработена од ПВЦ, означува и дава сигурна изолација на електро инсталации. Отпорноста на електро пробивност на оваа трака е до 25kv/mm, тешко е запалива и обезбедува безбедно и лесно ракување. Отпорна е на кинење, стареење, има голема флексибилност и моќ на лепење. Оваа трака подржува работен напон од 600V и се применува за изолирање, означување на електрични инсталации, зацврстување на кабелски снопови итн.

  Самовулканизирачка трака

  790 со ДДВ

  Изолир и вулканизирачки траки

  Filter by:

  Clear All
  Min: 25 Max: 790
  ден25 ден790