Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Инсталации

  Popular products from category Инсталации

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Аголен вентил

  Аголен вентил

  Аголен вентил со внатрешен механизам. Изработен од месинг. За лесна и брза монтажа доаѓа во пакување со розетна и заптивна трака. Хромиран е и димензијата е 1/2".

  Слика на Аголен вентил, кугла

  Аголен вентил, кугла

  Аголен вентил со внатрешен механизам - кугла. Изработен од месинг. За лесна и брза монтажа доаѓа во пакување со розетна и заптивна трака. Хромиран е и димензијата е 1/2"x1/2".

  Слика на Вентил за машина за алишта, 1/2''x3/4''

  Вентил за машина за алишта, 1/2''x3/4''

  SVVM1234

  Вентил за веш машина. Изработен од месинг. За лесна и брза монтажа доаѓа во пакување со розетна и заптивна трака. Хромиран е и димензијата е 1/2"x3/4".

  Слика на Гиблив армиран сифон за дводелен мијалник

  Гиблив армиран сифон за дводелен мијалник

  LAS02
  Флексибилниот армиран сифон за дводелниот мијалник има два одводи од не'рѓосувачки челик, флексибилна спирала и спирална арматура по целата должина. Содржи и дополнителен прилагодлив излез од машината за перење алишта или садови, а за полесна монтажа, достапен е и комплет за монтирање.
  Слика на Гиблив армиран сифон одлив - прелив за када

  Гиблив армиран сифон одлив - прелив за када

  LAS04

  Флексибилниот армиран сифон за када има два одводи од не'рѓосувачки челик, флексибилна спирала и спирална арматура по целата должина. Содржи и дополнителен прилагодлив излез од машината за перење алишта или садови, а за полесна монтажа, достапен е и комплет за монтирање.

  Слика на Гиблив армиран сифон со колено за мијалник и едноделен мијалник

  Гиблив армиран сифон со колено за мијалник и едноделен мијалник

  LAS01

  Флексибилниот армиран сифон со коленo за мијалник или едноделен мијалник има одвод од не'рѓосувачки челик, флексибилна спирала и спирална арматура по целата должина. За лесна инсталација, достапен е и комплет за монтирање.

  Слика на Гиблива испирна цевка со должина L-1700

  Гиблива испирна цевка со должина L-1700

  LAS05

  Универзална флексибилна цевка за плакнење наменета за тоалети со високо монтирани казанчиња. Има спирални арматури по цела должина од 170 см.

  Слика на Еластична врска за балтик шолја

  Еластична врска за балтик шолја

  LEV

  Одводна еластична врска за балтичка тоалетна шолја. Универзална за одвод во ѕид, спирална арматура по целата должина и доаѓа со комплет гумени заптивки.

  Слика на Ѕвоно за казанчиња - економик

  Ѕвоно за казанчиња - економик

  ZVE
  Универзално ѕвоно погодно за употреба кај сите видови пластични, метални и керамички казанчиња. Изработен е од PVC.
  Слика на Ѕвоно за казанчиња - универзално, p3

  Ѕвоно за казанчиња - универзално, p3

  LZV
  Универзално ѕвоно погодно за употреба кај сите видови пластични, метални и керамички казанчиња. Изработен е од висококвалитетен ABS.
  Слика на Казанче ""LAGUNA"", ABS со стиропор, двоколичински систем на исплакување, испирна цевка 70cm, p3

  Казанче ""LAGUNA"", ABS со стиропор, двоколичински систем на исплакување, испирна цевка 70cm, p3

  LVK2

  Универзално казанче со двоколичински систем за полнење на волумени од 3-5 литри и 6-9 литри. Можност за прилагодување на количината на вода, приклучување на водоводната мрежа од три страни и можноста за висока и ниска монтажа му даваат универзална примена. Има систем за тивко полнење вода. Цевката за плакнење е долга 70 cm, а цревото бринокс е долго 3/8", долго 40 cm. Изработено е од висококвалитетен ABS и има гаранција од 5 години.

  Слика на Казанче LAGUNA -MONO со едноколичински систем на исплакување, АBS пластика, испирна цевка 70cm, p3

  Казанче LAGUNA -MONO со едноколичински систем на исплакување, АBS пластика, испирна цевка 70cm, p3

  LVK1

  Универзално казанче со едноколичински систем за полнење на волумен од 6-9 литри. Можност за прилагодување на количината на вода, приклучување на водоводната мрежа од три страни и можноста за висока и ниска монтажа му даваат универзална примена. Има систем за тивко полнење вода. Цевката за плакнење е долга 70 cm, а цревото бринокс е долго 3/8", долго 40 cm. Изработено е од висококвалитетен ABS и има гаранција од 5 години.

  Слика на Приклучок за машина за алишта

  Приклучок за машина за алишта

  LAS06
  Сифон за надворешна инсталација на машината за перење со делови за комплет монтажа. Изработен е од полимер и има универзална примена.

  Инсталации

  Close
  Filter by Clear All