Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Inox чистачи

  Popular products from category Inox чистачи

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Чистач на прохромски површини

  Чистач на прохромски површини

  Специјална течност за чистење на метални површини.

  За површини од нерѓочкувачки челик, хром, месинг,елоксирани и емајлирани метални површини како и за лесни и обоени метали на возила, чамци, во техниката, домаќинствата и во погоните за преработка на храна.

  Слика на Спреј за нега на прохромски површини, 400ml

  Спреј за нега на прохромски површини, 400ml

  0893121
  Емулзија за чистење и негување на метални површини
  Слика на Масло за нега на прохром, 400ml

  Масло за нега на прохром, 400ml

  08931210

  За брзо и едноставно обновување на изгледот на метални површини.

  Inox чистачи