Напомена за правни лица : направете налог или најавете се за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Inox спреј, 400ml

  890 со ДДВ
  Инокс спреј, 400 ml
  Каталошки број: 0893112
  products.delivery.quickdelivry
  products.delivery.freeshipping products.delivery.freeshippingover

  Својства и начин на делување:

  Погоден за примена на цевки, челични конструкции, авто делови, приколки, велосипеди, мотоцикли,  автомобилски фелни, ковано железо. Се користи за поправка на оштетувања кај нерѓосувачки челик и за истакнување на сјајот на украсни предмети. Погоден за метал, дрво, картон и повеќето обични  пластични материјали. Добра заштита од корозија поради присуство на пигменти на нерѓосувачки челик и инхибитори на корозија. Отпорен на временски влијанија. Брзо се суши. Краткотрајно отпорен на масло и бензин.Боја: Метално сиваТемпрературана отпорност: до +180°C

  Упатство за употреба:

  Површините кои се третираат мора да бидат суви и чисти, без прашина и масти.

  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Карактеристики
  • Својства и начин на делување:

   Погоден за примена на цевки, челични конструкции, авто делови, приколки, велосипеди, мотоцикли,  автомобилски фелни, ковано железо. Се користи за поправка на оштетувања кај нерѓосувачки челик и за истакнување на сјајот на украсни предмети. Погоден за метал, дрво, картон и повеќето обични  пластични материјали. Добра заштита од корозија поради присуство на пигменти на нерѓосувачки челик и инхибитори на корозија. Отпорен на временски влијанија. Брзо се суши. Краткотрајно отпорен на масло и бензин.Боја: Метално сиваТемпрературана отпорност: до +180°C

   Упатство за употреба:

   Површините кои се третираат мора да бидат суви и чисти, без прашина и масти.

  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *

  Својства и начин на делување:

  Погоден за примена на цевки, челични конструкции, авто делови, приколки, велосипеди, мотоцикли,  автомобилски фелни, ковано железо. Се користи за поправка на оштетувања кај нерѓосувачки челик и за истакнување на сјајот на украсни предмети. Погоден за метал, дрво, картон и повеќето обични  пластични материјали. Добра заштита од корозија поради присуство на пигменти на нерѓосувачки челик и инхибитори на корозија. Отпорен на временски влијанија. Брзо се суши. Краткотрајно отпорен на масло и бензин.Боја: Метално сиваТемпрературана отпорност: до +180°C

  Упатство за употреба:

  Површините кои се третираат мора да бидат суви и чисти, без прашина и масти.