Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  HSS спирална бургија за метал, RED LINE

  Бургии произведени со процес на брусење. Самиот производствен процес обезбедува поголема издржливост и прецизност во споредба со валани бургии. Врвот на бургиите е 135°, додатно брусен во точка, така да не е потребно обележување при дупчење. Бургијата е калена на пареа на 500°C што и обезбедува поголема тврдина на површината во однос на неослоените бургии. Калењето во пареа овозможува и помалку триење и лепење на “шпонот” во споредба со белите бургии без слој. Бургиите со пречник од 2,0mm до 6,0mm се испорачуваат во блистер пакување по 2 парчиња.
  Attachments
  Поништи избор
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *