Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  HSCO спирална бургија

  1.133 со ДДВ
  Спиралната бургија HSCO ZEBRA се користи за прецизно дупчење на прохромски челик, челик со висока цврстина, челици отпорни на киселини и на оган. Оваа бургија со вкрстено брусен врв (агол на врвот на бургијата) од 130 степени, помал чекор на закривување и попречен агол на ножот од 35 степени овозможува прецизно центрирање дури и на заболени материјали, без потреба од претходно обележување со точкаст обележувач. Може да се применува на столбни, електрични, индустриски и батериски дупчалки. Вкупната должина на бургијата изнесува 49 mm, дијаметарот на бургијата е 2mm, а должината на жлебот за струготина е 24 mm.
  Поништи избор
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  БрендZEBRA
  MAX длабочина на бушењеDx5
  Обработка/СлоевиБез дополнителни облоги
  Обработка/СлоевиTiN облога
  Агол на врвот135°
  Агол на врвот130°
  Начин на производствобрусени
  МатеријалИнокс
  Материјал на бургијаHSCO
  СтандардDIN338
  СтандардDIN340
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Спецификации
  • Спецификации на производот
   Име на атрибутотВредност на атрибутот
   БрендZEBRA
   MAX длабочина на бушењеDx5
   Обработка/СлоевиБез дополнителни облоги
   Обработка/СлоевиTiN облога
   Агол на врвот135°
   Агол на врвот130°
   Начин на производствобрусени
   МатеријалИнокс
   Материјал на бургијаHSCO
   СтандардDIN338
   СтандардDIN340
  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  БрендZEBRA
  MAX длабочина на бушењеDx5
  Обработка/СлоевиБез дополнителни облоги
  Обработка/СлоевиTiN облога
  Агол на врвот135°
  Агол на врвот130°
  Начин на производствобрусени
  МатеријалИнокс
  Материјал на бургијаHSCO
  СтандардDIN338
  СтандардDIN340