Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Хемиски анкери

  Popular products from category Хемиски анкери

  Види како Табела Листа
  catalog.sortname
  Подреди по
  Приказ по страна

  Maсa за анкерисување WIT PM-200 Basic

  5918242300
  779 со ДДВ
  Двокомпонентна маса за анкерисување на база на полиестер, без стирен. Наменета за монтажа во неиспукан бетон (зона на притисок), полна цигла, шуплива цигла (со пластичен патрон), како и во гас-бетон. Поседува ETA одобрување опција 7. Монтажа со стандарден пиштол за туби од 310ml.

  Анкер за систем за инјектирање W-VIZ/S

  266 со ДДВ

  Анкер за систем за инјектирање W-VIZ-A

  959 со ДДВ

  Навојна шипка за хемиско анкерисување W-VD-A

  262 со ДДВ
  Навојна шипка од нерѓосувачки челик А4 за хемиско анкерисување во бетон. Погодна за маси за анкерисување WIT-PM 200, WIT-VM 250 и WIT-PE 500.

  Навојна шипка за хемиско анкерисување W-VD-A/S

  92 со ДДВ
  Навојна шипка од поцинкуван челик за хемиско анкерисување во бетон.Погодна е за маси за анкерисување WIT-PM 200, WIT-VM 250 i WIT-PE 500.

  Патрон за хемиско анкерисување - систем W-VAD

  190 со ДДВ
  Стаклен патрон за хемиско анкерисување во неиспукан бетон (зона на притисок). Наменета претежно за статички и квази-статички оптоварувања. Монтажа на сув или влажен бетон, класи помеѓу C20/25 и C50/60. ETA одобрување опција 8.

  Хемиски анкери

  Filter by:

  Clear All
  Min: 0 Max: 8.850
  ден0 ден8850