Напомена за правни лица : направете налог или најавете се за да ги видите големопродажните цени
Close
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Havoc

  4.190 со ДДВ
  Заштитните водоотпорни плитки чевли од брендот Aimont се изработени од специјален PUTEK материјал кој значително го пропушта воздухот и е отпорен на абење. Поставени се со 3D материјал кој е антиабразивен, со антигабични својства, мек е и пропушта воздух. Заштитна капа Light plus - полимерна. Композитен меѓуѓон на база на керамика и арамид, флексибилен и лесен. Двослојниот (PU/PU) антистатички ѓон е изработен од полиуретан со различна густина - внатрешниот слој е флексибилен и удобен за носење и во подолг временски период, додека надворешниот слој е од поцврст полиуретан кој е отпорен на абење, отпорен е на масло и нафта, има шок апсорбер на енергија во делот на петата и одлични својства против лизгање. Влошката VENTO PLUS е анатомска, антигабична и антистатичка. Ултра лесни. Големина 35-47 EN ISO 20345
  Поништи избор
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Степен на заштитаS3
  ЃонPU
  МеѓуѓонFlex System Zero, дава 100% покривеност на газиштето
  Горен дел на обувкитеPUTEK® високо отпорни на триење, водоотпорни и паропропусни
  КапаLight Plus, полимер, амагнетни
  ВлошкаVento Plus, анатомска и антистатичка, антибактериска и антигабична
  БрендAimont
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Степен на заштитаS3
  ЃонPU
  МеѓуѓонFlex System Zero, дава 100% покривеност на газиштето
  Горен дел на обувкитеPUTEK® високо отпорни на триење, водоотпорни и паропропусни
  КапаLight Plus, полимер, амагнетни
  ВлошкаVento Plus, анатомска и антистатичка, антибактериска и антигабична
  БрендAimont
  Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија

  Универзален јак лепак за градежништво

  0893100110
  685 со ДДВ

  Батериска дупчалка-одвртувач BDD 10,8 Power, 1,5Ah

  5717501012
  9.790 со ДДВ
  Компактната батериска дупчалка-одвртувач со напон од 10,8V е наменета за лесни и средни оптоварувања при дупчење и завртување. Оваа дупчалка има една положба за дупчење и 118 степени на прилагодување на моментот на затегање на завртките, благодарение на што има повеќекратна примена при работа со завртување на завртките и дупчење. Поседува вградена LED светилка која помага при работа во ограничен и темен простор. Меката рачка со ергономски дизајн овозможува пријатна работа, без потешкотии. Литиум-јонската батерија со мала маса и димензии ја олеснува долготрајната работа на непристапни места; покрај тоа, овој модел има и индикатор кој покажува колку батерија е преостанато. Дупчалката се испорачува во куфер со брз полнач (времето на полнење на батеријата е 30 минути) и резервна батерија.

  Сет спирални бургии RED LINE HSS (1 - 10mm), 19парч

  06247001
  1.827 со ДДВ

  Супер лепак, 20g

  0893099020
  279 со ДДВ
  Супер лепакот се користи за прецизно нанесување со една рака кај брзи поправки. Овој лепак се врзува за само неколку секунди.

  Електрична косилка F1200EI

  F1200EI
  4.770 со ДДВ
  Електрична косилка со индукциски мотор со моќност од 1200W, туркачка. Има можност за прилагодување на 3 нивоа на висина: 25/40/55мм, што ја прави многу баран модел. Ширината на косење е 32см. Капацитетот на корпата е 35л. На рачката има интегриран приклучок.