Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Хартија во ролна, бела, 2-слојна

  Бела двослојна хартија за бришење на рацете, многу добро впива течност. Одговара на сите вообичаени носачи за хартија. Хартијата е свиткана во ролна и не е разградлива.
  Каталошки број: 0899800511
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *