Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Хартии и крпи за бришење

  Popular products from category Хартии и крпи за бришење

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Softex крпа во ролна

  Softex крпа во ролна

  0899800902
  Белата еднослојна SOFTEX крпа во ролна е супермека текстилна крпа без силикон, влакненца, со одлична моќ на впивање. Сигурна е за употреба во прехрамбената индустрија и отпорна е на растворувачи. Исклучително е отпорна на кинење дури и кога е влажна, може да се пере, цеди и повторно да се употребува. Исто така, може да се користи и како крпа за полирање.
  Слика на Ѕиден држач за хартија за бришење раце

  Ѕиден држач за хартија за бришење раце

  0899800607
  Зиден носач за хартија за бришење на рацете.
  Слика на Микроактивна крпа за чистење стакла

  Микроактивна крпа за чистење стакла

  0899900131
  "Pro" сината микроактивна крпа има исклучителна моќ за чистење. Погодна е за одржување и за детално чистење на возила. Кога е сува, крпата ја привлекува прашината и фините наслаги како магнет благодарејќи на својата статичка наелектризираност. Ги чисти гребнатинките и привлекува влакна, а може да се користи и без средство за чистење, што ги намалува трошоците. Идеална е за полирање бидејќи полира до висок сјај, штити од алергија и безопасна е за животната средина. Станува збор за крпа која има одлични лизгачки својства, долг работен век, "hologram free" ефект, собира прашина од дрво и е едноставна за одржување.
  Слика на Поден држач за хартија за бришење раце

  Поден држач за хартија за бришење раце

  0899800606
  Подвижен поден носач за хартија за бришење раце.
  Слика на Пуц крпа

  Пуц крпа

  0899800200
  Темно шарена пуц-крпа за чистење.
  Слика на Хартија во ролна, сина, 2-слојна

  Хартија во ролна, сина, 2-слојна

  0899800773
  Двослојната хартија за бришење на рацете има многу добра моќ за впивање на течност, не е разградлива и одговара на сите вообичаени носачи за хартија. Оваа хартија има бела боја и не смее да се фрла во канализација.
  Слика на Хартија за бришење раце, 1-слојна

  Хартија за бришење раце, 1-слојна

  0899800653
  Еднослојната хартија за бришење на рацете има многу добра моќ за впивање на течност, не е разградлива и одговара на сите вообичаени носачи за хартија. Оваа хартија има бела боја и не смее да се фрла во канализација.
  Слика на Кеса за отпадоци, EXTRA STRONG, 700 x 1100 сина 120 l

  Кеса за отпадоци, EXTRA STRONG, 700 x 1100 сина 120 l

  0899800555
  Направена од посебни рециклирачки гранулати. Многу е отпорна на кинење, повеќекратни намени. Без нишка за врзување.
  Слика на Текстилна крпа за чистење во ролна

  Текстилна крпа за чистење во ролна

  0899800210
  Светлата текстилна крпа во ролна се користи за отстранување на груби нечистотии. Оваа крпа во ролна е отпорна на растворувачи, поседува добра моќ за впивање, отпорна е на кинење и може повторно да се користи. Оваа текстилна крпа се применува во дрвната, металната и автомобилската индустрија, во електро-работилници, компании за водовод и греење.
  Слика на Хартија во ролна, сина, трослојна

  Хартија во ролна, сина, трослојна

  0899800823
  Трослојната хартија за бришење на рацете има многу добра моќ за впивање на течност, не е разградлива и одговара на сите вообичаени носачи за хартија. Оваа хартија има бела боја и не смее да се фрла во канализација.
  Слика на Микроактивна крпа за чистење стакла

  Микроактивна крпа за чистење стакла

  0899900138

  Едната страна за чистење, другата страна за полирање

  Материјал: 70% полиестер, 30% полиамид
  Должина x ширина: 40 x 40 cm
  Боја: Сина

  Сила на кинење: 120 N

  Хартии и крпи за бришење