Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Хартија за брусење

  Popular products from category Хартија за брусење

  Load
  Види како Табела Листа
  Приказ по страна
  Подреди по
  Слика на Брусна хартија USEIT, суво брусење

  Брусна хартија USEIT, суво брусење

  Се користи за обработени и необработени површини, гипс картон, пластика, боја, тврди и меки површини.

  Прашината од брусењето целосно се отстранува од површината.

  Без затнување, со високи перформанси на брусење и долг работен век.

  Слика на Водена шмиргла

  Водена шмиргла

  Карактеристики:

  • Алуминиум оксид,
  • Може да се користи без натопување, исклучително флексибилна,
  • Остро контурирана работа,
  • Одличен контакт со материјалот,
  • Првoкласни почетни и долгорочни перформанси на брусење, со долг работен век,
  • Извонредна завршница.

  Слика на Водена шмиргла

  Водена шмиргла

  Карактеристики:

  • Силициум карбид,
  • Може да се користи без натопување, исклучително флексибилна,
  • Остро контурирана работа,
  • Одличен контакт со материјалот,
  • Првoкласни почетни и долгорочни перформанси на брусење, со долг работен век,
  • Извонредна завршница.

  Слика на Брусна хартија за суво брусење, без отвор

  Брусна хартија за суво брусење, без отвор

  5506343032
  19 ДЕН со ДДВ

  За брусење на стара боја, пластика, фабрички прајмери на нови делови и матирање на бојата.
  До 20% поголемо отстранување на материјалот што се бруси и работниот век на хартијата зголемен за над 90%

  Кратко време на брусење и зголемена ефикасност во работата

  Слика на Брусна хартија за суво брусење, D150, 21 отвор

  Брусна хартија за суво брусење, D150, 21 отвор

  19 ДЕН со ДДВ

  За брусење на стара боја, пластика, фабрички прајмери на нови делови и матирање на бојата.
  До 20% поголемо отстранување на материјалот што се бруси и работниот век на хартијата зголемен за над 90%

  Кратко време на брусење и зголемена ефикасност во работата

  Слика на Брусна хартија во ролна, Arizona

  Брусна хартија во ролна, Arizona

  За брусење на стара боја, пластика, фабрички прајмери на нови делови и матирање на бојата.
  До 20% поголемо отстранување на материјалот и работниот век зголемен за над 90%
  За брза и ефикасна работа

  Хартија за брусење