Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Грбна прскалка, 2 lit

  210 со ДДВ
  Каталошки број: FPS2
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Запремнина на резервоарот2,0L
  Работен притисок0,15-0,3Mpa
  Капацитет0,5-0,6 L/min
  Отвор на дизни10mm
  Работна температура5°C to 35°C
  Матаријал на дизнимесинг
  Тежина0,31kg
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Спецификации
  • Спецификации на производот
   Име на атрибутотВредност на атрибутот
   Запремнина на резервоарот2,0L
   Работен притисок0,15-0,3Mpa
   Капацитет0,5-0,6 L/min
   Отвор на дизни10mm
   Работна температура5°C to 35°C
   Матаријал на дизнимесинг
   Тежина0,31kg
  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Запремнина на резервоарот2,0L
  Работен притисок0,15-0,3Mpa
  Капацитет0,5-0,6 L/min
  Отвор на дизни10mm
  Работна температура5°C to 35°C
  Матаријал на дизнимесинг
  Тежина0,31kg