Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Градинарска лулашка,тросед - кафена боја

  Attachments
  Каталошки број: FBL3B
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  • Лулашката се испорачува со 3 перници 30x40cm ( 2пар беж и 1пар зелена боја)
  • Димензии на лулашката: 110*170*153cm
  • Димензии наметалната шипка 38/28/25/16 / 14mm
  • Материјал на кровот: Полиестер 140g/m2
  • Материјал на делот за седење 160g/m2
  • Дебелина на сунѓер 6cm
  • N.W: 21kg;
  • G.W: 22.5kg
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Лулашката се испорачува со 3 перници 30x40cm ( 2пар беж и 1пар зелена боја)
  • Димензии на лулашката: 110*170*153cm
  • Димензии наметалната шипка 38/28/25/16 / 14mm
  • Материјал на кровот: Полиестер 140g/m2
  • Материјал на делот за седење 160g/m2
  • Дебелина на сунѓер 6cm
  • N.W: 21kg;
  • G.W: 22.5kg