Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Мебел за градина

  Popular products from category Мебел за градина

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Gazebo тенда

  Gazebo тенда

  FGMR1

  Димензии на тендата: 3*3 м

  Висина на тенда: 2,6 m

  Димензии на ногарките: 14*20*0,7 мм

  Димензии на кровната цевка: 15*15*0,6 мм

  Димензии на крошна цевка: 14*20*0,6 мм

  Материјал: 180гр, полиестер

  Слика на Mаса + 4 столици и чадор за сонце SUMMER SET F1010

  Mаса + 4 столици и чадор за сонце SUMMER SET F1010

  FKSS4
  Димензии на маса: 80x67cm Димензии на ногарки: 25x08cm Калено стакло Дијаметар на чадор за сонце: 180cm Димензии на столица: 54x43x89cm Димензии на ногарки: 22/19/42 x14mm*0,8mm Боја: Сива
  Слика на Лулашка полу-јајцеста GRIGIO

  Лулашка полу-јајцеста GRIGIO

  FLJG
  Изработка од пластифицирани челични цевки и PVC ратан. Стабилна основа и атрактивен дизајн. Материјалот на перницата е водоотпорен.
  Слика на Лулашка полу-јајцеста MARRONE

  Лулашка полу-јајцеста MARRONE

  FLJM
  Изработка од пластифицирани челични цевки и PVC ратан.Стабилна основа и атрактивен дизајн.Материјалот на перницата е водоотпорен.

  Мебел за градина