Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Градежни траки

  Popular products from category Градежни траки

  Види како Табела Листа
  catalog.sortname
  Подреди по
  Приказ по страна

  Алу- леплива трака

  490 ДЕН со ДДВ

  Алуминиумска леплива трака

  0874100320
  917 ДЕН со ДДВ
  Алуминиумска леплива лента, изработена е од чист алуминиум и има должина од 50m и ширина од 50mm.

  Бандаж трака

  74 ДЕН со ДДВ
  Самолеплива бандаж лента, се користи за појачување на гипс плочи, спојување на пукнатини и зазори.

  Флизелинска трака

  1992500925
  66 ДЕН со ДДВ

  Двострана леплива трака

  365 ДЕН со ДДВ

  Двострана леплива трака POWER

  990 ДЕН со ДДВ

  Градежни траки

  Filter by:

  Clear All
  Min: 0 Max: 2.893
  ден0 ден2893