Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Глодала од тврд метал

  Popular products from category Глодала од тврд метал

  Види како Табела Листа
  catalog.sortname
  Подреди по
  Приказ по страна

  Глодало од тврд метал, јајцесто

  2.224 со ДДВ
  Глодалка од тврд материјал, се користи во пневматски челни брусилки. Има јајчеста форма. Има голема површинска тврдост и долг век на траење. Гарантира мазна површина со големо отстранување на струготини. Погодна е за временски-економично глодање на тврди материјали. Соодветствува на DIN 832/833 стандард.

  Глодало од тврд метал, конусно

  1.298 со ДДВ

  Глодало од тврд метал, шилесто

  1.602 со ДДВ

  Глодало од тврд метал, цилиндрично

  1.557 со ДДВ

  Глодало од тврд метал, цилиндрично шилесто

  1.611 со ДДВ

  Глодала од тврд метал

  Filter by:

  Clear All
  Min: 1.121 Max: 2.224
  ден1121 ден2224