Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Генератор 389cc

  45.100 ДЕН со ДДВ
  Каталошки број: FJP7000
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Вид на моторJP188
  Мотор4-тактен, воздушно ладење
  Резервоар за гориво25,0L
  Резервоар за масло1,1 L
  Кубикажа389cc
  Pokretanje1Рачно и електро
  Напон230 V - 50/60Hz
  Влезна сила на моторот9,5kW
  Мах број на обртаи3600 o/min
  Номинална јачина5000W
  Мах номинална јачина5500W
  Период на работа10h
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  Вид на моторJP188
  Мотор4-тактен, воздушно ладење
  Резервоар за гориво25,0L
  Резервоар за масло1,1 L
  Кубикажа389cc
  Pokretanje1Рачно и електро
  Напон230 V - 50/60Hz
  Влезна сила на моторот9,5kW
  Мах број на обртаи3600 o/min
  Номинална јачина5000W
  Мах номинална јачина5500W
  Период на работа10h