Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Гарнитура HSS спирални бургии (1-10mm), 19парч

  2.050 со ДДВ
  Гарнитурата од спирални бургии HSS DIN338 RN се состои од бургии со врв од 118 степении. Погодни се за градежни челици каде што е потребна голема прецизност на отворот. Овие бургии имаат стандардно цилиндрично јадро и пред почетокот на работата, потребно е да се изврши обележување со точкаст обележувач. Гарнитурата содржи 19 бургии во кутија.
  Каталошки број: 062501
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  БрендStandard
  MAX длабочина на бушењеDx5
  Обработка/СлоевиКалена во пареа
  Агол на врвот118°
  Начин на производствоваљани
  Материјалчелик
  Пакувањесет
  Материјал на бургијаHSS
  СтандардDIN338
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Спецификации
  • Спецификации на производот
   Име на атрибутотВредност на атрибутот
   БрендStandard
   MAX длабочина на бушењеDx5
   Обработка/СлоевиКалена во пареа
   Агол на врвот118°
   Начин на производствоваљани
   Материјалчелик
   Пакувањесет
   Материјал на бургијаHSS
   СтандардDIN338
  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  БрендStandard
  MAX длабочина на бушењеDx5
  Обработка/СлоевиКалена во пареа
  Агол на врвот118°
  Начин на производствоваљани
  Материјалчелик
  Пакувањесет
  Материјал на бургијаHSS
  СтандардDIN338
  Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија