Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Галантерија за бања

  Popular products from category Галантерија за бања

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на WC Четка за тоалет со ѕиден држач

  WC Четка за тоалет со ѕиден држач

  SACG151

  Тоалетна четка со ѕиден држач и сад со матирано стакло. Садот е подвижен за да може лесно да се чисти. Се монтира на ѕид со помош на сет типли и завртки кои доаѓаат со него.

  Слика на Двостран држач за пешкир, CUBE, 60cm

  Двостран држач за пешкир, CUBE, 60cm

  SACG142

  Двостраниот држач за пешкир има две шипки долги 60 см, што овозможува да се стават две мали или една голема крпа на шипка. Се монтира на ѕид со помош на сет типли и завртки кои доаѓаат со држачот.

  Слика на Држач за тоалетна хартија без капак, CUBE

  Држач за тоалетна хартија без капак, CUBE

  SACG144

  Држач за тоалетна хартија без капак за стандардни ролни тоалетна хартија. Се монтира на ѕид со помош на сет типли и завртки кои доаѓаат со држачот.

  Слика на Држач за тоалетна хартија со капак, CUBE

  Држач за тоалетна хартија со капак, CUBE

  SACG143
  Држач за тоалетна хартија со капак за стандардни ролни тоалетна хартија. Се монтира на ѕид со помош на сет типли и завртки кои доаѓаат со држачот.
  Слика на Држач за тоалетна хартија со капак, ВАЅЕ

  Држач за тоалетна хартија со капак, ВАЅЕ

  SAGB1292
  Држач за тоалетна хартија со капак за стандардни ролни тоалетна хартија. Се монтира на ѕид со помош на сет типли и завртки кои доаѓаат со држачот.
  Слика на Држач прстен за пешкир, CUBE

  Држач прстен за пешкир, CUBE

  SACG148
  Држач прстен за пешкир. Се монтира на ѕид со помош на сет типли и завртки кои доаѓаат со него.
  Слика на Држач прстен за пешкир, ВАЅЕ

  Држач прстен за пешкир, ВАЅЕ

  SAGB1296
  Држач прстен за пешкир. Се монтира на ѕид со помош на сет типли и завртки кои доаѓаат со него.
  Слика на Држач со дозер за течен сапун, CUBE

  Држач со дозер за течен сапун, CUBE

  SACG150
  Држач со дозер за течен сапун има подвижен диспензер од матирано стакло. Се монтира на ѕид со помош на сет типли и завртки кои доаѓаат со него.
  Слика на Држач со основа за сапун, CUBE

  Држач со основа за сапун, CUBE

  SACG147
  Држачот за сапун има подвижна основа направена од проѕирно стакло. Се монтира на ѕид со помош на сет типли и завртки кои доаѓаат со него.
  Слика на Држач со основа за сапун, ВАЅЕ

  Држач со основа за сапун, ВАЅЕ

  SAGB1295
  Држачот за сапун има подвижна основа направена од проѕирно стакло. Се монтира на ѕид со помош на сет типли и завртки кои доаѓаат со него.
  Слика на Држач со чаша за четки, CUBE

  Држач со чаша за четки, CUBE

  SACG146
  Држачот за четки за заби има подвижна чаша направена од проѕирно стакло. Се монтира на ѕид со помош на сет типли и завртки кои доаѓаат со него.
  Слика на Држач со чаша за четки, ВАЅЕ

  Држач со чаша за четки, ВАЅЕ

  SAGB1294
  Држачот за четки за заби има подвижна чаша направена од проѕирно стакло. Се монтира на ѕид со помош на сет типли и завртки кои доаѓаат со него.
  Слика на Едностран држач за пешкир, CUBE, 60cm

  Едностран држач за пешкир, CUBE, 60cm

  SACG141
  Едностраниот држач за пешкир е долг 60 cm, што овозможува ставање на два мали или еден голем пешкир. Се монтира на ѕид со помош на сет типли и завртки кои доаѓаат со него.
  Слика на Едностран држач за пешкир, ВАЅЕ, 60cm

  Едностран држач за пешкир, ВАЅЕ, 60cm

  SAGB1291
  Едностраниот држач за пешкир е долг 60 cm, што овозможува ставање на два мали или еден голем пешкир. Се монтира на ѕид со помош на сет типли и завртки кои доаѓаат со него.
  Слика на Канали CONART Classic

  Канали CONART Classic

  Одводен канал за вода со систем против повратен мирис. Едноставната инсталација е овозможена со систем за нивелација и самолепливата хидроизолација. Дијаметарот на одводот е 50 mm, во кој има голем и сув сифон, кој воедно е и самоисплакнувачки.
  Слика на Канали CONART Medium

  Канали CONART Medium

  Одводен канал за вода со систем против повратен мирис. Едноставната инсталација е овозможена со систем за нивелација и самолепливата хидроизолација. Дијаметарот на одводот е 50 mm, во кој има голем и сув сифон, кој воедно е и самоисплакнувачки.
  Слика на Канта за отпадоци, ВАЅЕ, 3l

  Канта за отпадоци, ВАЅЕ, 3l

  SACKO3
  Корпа за отпадоци изработена од нерѓосувачки челик со волумен од 3l. Со системот на педали, капакот се крева лесно и без да се извалкаат рацете, а отпадот се внесува во пластичната внатрешна корпа.
  Слика на Кука држач за пешкир, CUBE

  Кука држач за пешкир, CUBE

  SACG145
  Куката држач е погодна за закачување пешкири, со што се заштедува простор. Се монтира на ѕид со помош на сет типли и завртки кои доаѓаат со него.

  Галантерија за бања

  Close
  Filter by Clear All