Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Фикс-анкер W-FAZ/S

  Фикс анкер W-FAZ/S од поцинкуван челик се користи за брза монтажа кај испукан и неиспукан бетон. Служи за тешки и лесни оптоварувања кај армиран, неармиран и нормален бетон, метални конструкции, профили, подни плочи...Наменет е за монтажа во зоната на истегање, плафон и таван ( ЕТА одобрување 1 )
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  МатеријалЧелик поцинкувани
  Минимално пакување1
  Минимално пакување5
  Минимално пакување50
  Минимално пакување25
  Минимално пакување20
  Минимално пакување10
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  МатеријалЧелик поцинкувани
  Минимално пакување1
  Минимално пакување5
  Минимално пакување50
  Минимално пакување25
  Минимално пакување20
  Минимално пакување10