Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Фикс анкер W-FA/S

  Фикс анкер W-FA/S од поцинкуван челик се користи за брза монтажа кај неиспукан бетон. Служи за средни оптоварувања кај метални конструкции, профили, подни плочи...Овој анкер се користи само во внатрешни и суви простори.
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  МатеријалЧелик поцинкувани
  Сертификатима
  Минимално пакување25
  Минимално пакување20
  Минимално пакување10
  Минимално пакување100
  Минимално пакување50
  Минимално пакување5
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  МатеријалЧелик поцинкувани
  Сертификатима
  Минимално пакување25
  Минимално пакување20
  Минимално пакување10
  Минимално пакување100
  Минимално пакување50
  Минимално пакување5