Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Фикс-анкер типла W-FA

  106 со ДДВ
  Анкер од нерѓосувачки челик (A4) наменет за монтажа во неиспукан бетон (зона на притисок) во суви или влажни услови, во неагресивна средина. ETA одобрување опција 7)
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  МатеријалA4
  Сертификатима
  Минимално пакување100
  Минимално пакување50
  Минимално пакување25
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Спецификации
  • Спецификации на производот
   Име на атрибутотВредност на атрибутот
   МатеријалA4
   Сертификатима
   Минимално пакување100
   Минимално пакување50
   Минимално пакување25
  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  МатеријалA4
  Сертификатима
  Минимално пакување100
  Минимално пакување50
  Минимално пакување25