Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Febos - за армирање

  Popular products from category Febos - за армирање

  Види како Табела Листа
  catalog.sortname
  Подреди по
  Приказ по страна

  Самобушечка завртка со впуштена глава FEBOS

  0,59 со ДДВ
  Самодупчечка завртка FEBOS за PVC столарија со впуштена глава од поцинкуван челик. Оваа завртка се користи за спојување на пластични профили со метални арматури, како и за прицврстување на рамките на профилите со метална подлошка.

  Самобушечка завртка со впуштена глава, PH прифат

  2,09 со ДДВ
  Самодупчечка завртка FEBOS за PVC столарија со впуштена глава од поцинкуван челик.Оваа завртка се користи за спојување на пластични профили со метални арматури, како и за прицврстување на рамките на профилите со метална подлошка.

  Самобушечка завртка со впуштена глава, PH2 прифат

  1,32 со ДДВ
  Самодупчечка завртка FEBOS за PVC столарија со впуштена глава од поцинкуван челик.Оваа жолто пасивизирана завртка се користи за спојување на пластични профили со метални арматури, како и за прицврстување на рамките на профилите со метална подлошка.

  Самобушечка завртка со впуштена глава, бакарисана

  0,42 со ДДВ
  Самодупчечка завртка FEBOS за PVC столарија со впуштена глава од поцинкуван челик. Оваа завртка која е обложена со бакар се користи за спојување на пластични профили со метални арматури, како и за прицврстување на рамките на профилите со метална подлошка.

  Самобушечка завртка со впуштена леќаста глава FEBOS

  1,1 со ДДВ
  Самодупчечка завртка FEBOS за PVC столарија со впуштена глава од поцинкуван челик.Оваа сино пасивизирана завртка се користи за спојување на пластични профили со метални арматури, како и за прицврстување на рамките на профилите со метална подлошка.

  Самобушечка завртка со впуштена, бело поцинкувана

  0,59 со ДДВ
  Самодупчечка завртка FEBOS за PVC столарија со впуштена глава од поцинкуван челик.Оваа бело пасивизирана завртка се користи за спојување на пластични профили со метални арматури, како и за прицврстување на рамките на профилите со метална подлошка.

  Febos - за армирање

  Filter by:

  Clear All
  Min: 0 Max: 3
  ден0 ден3