Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  FARM масла

  Popular products from category FARM масла

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Triathlon FARM 2T SAFETYMIX

  Triathlon FARM 2T SAFETYMIX

  58970550001
  Современо синтетичко масло за двотактни мотори произведено од високо рафинирани базни масла и адитиви со високи перформанси. Примена: во модерни двотактни мотори со високи перформанси кои користат мешавина од масло и високооктански бензин: моторни пили, тримери, циркуларни пили, ножици за ограда, моторцикли, агрегати, машини за чистење на снег, мотокултиватори инт. Амбалажа од 100мл
  Слика на Triathlon FARM масло за ланец

  Triathlon FARM масло за ланец

  5897057001
  Минерално масло со високи перформанси кое се користи за подмачкување на ланци на моторни пили, меч-водилка за ланец на моторни пили. Произведено од одбрани базни масла и пакет функционални адитиви кои обезбедуваат континуирано подмачкување и минимални губитоци, го штити ланецот на моторните пили од абење и појава на рѓа и корозија.
  Слика на TRIATHLON Farm

  TRIATHLON Farm

  58970650006
  4T - 600мл минерално масло, наменето за четворотактни мотори, произведено за четворотактни мотори со воздушно ладење за косилки на трева, генератори, пумпи за вода.

  FARM масла