Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Електрични / батериски / пневматски машини

  Popular products from category Електрични / батериски / пневматски машини

  Види како Табела Листа
  catalog.sortname
  Подреди по
  Приказ по страна

  Батерија Li-Ion 10,8V

  5717801015
  2.990 со ДДВ

  Батерија Li-Ion, 2Ah, 14,4V

  5717801202
  2.790 со ДДВ

  Батерија Li-Ion, 4Ah, 18V

  5717801840
  5.150 со ДДВ

  Батерија Li-Ion, 5Ah, 18V

  5717801050
  4.420 со ДДВ

  Батериска дупчалка-одвртувач BDD 14,4, 2x2Ah

  5717505012
  12.790 со ДДВ
  Moќна и компактна батериска дупчалка-одвртувач со напон од 14,4V, наменета е за лесни дупчења и завртувања. Благодарение на малата маса од само 1,25kg и малите димензии, идеална е за работа на непристапни места. Оваа дупчалка - одвртувач има можност за прецизно прилагодување на вртежниот момент на 18 различни нивоа, како и двостепен менувач на брзина за дополнително прилагодување. Футерот со брз систем на корисникот му овозможува брза и лесна промена на бургии или наставци, додека интегрираната LED светилка ја олеснува работата во темен простор. Дополнителна удобност и можност за долготрајна работа дава ергономичниот држач со изразен ефект на цврст зафат. Дупчалката се испорачува во куфер со брз полнач и резервна батерија.

  Батериска аголна брусалка 125mm, BAG 18 BL, 2x5Ah

  5717509012
  27.650 со ДДВ
  Индукциски (brushless) мотор • Помали трошоци за одржување и подолг работен век. Заштита од рестартување Ед ноставна и брза замена на плочата • Едноставно и брзо поместување и позиционирање на штитникот во саканата положба. Вградената LED сијалица овозможува полесна работа во темен простор Ергономскиот држач со grip ефект овозможува пријатна работа за време на долг временски период

  Електрични / батериски / пневматски машини

  Filter by:

  Clear All
  Min: 1.950 Max: 92.290
  ден1950 ден92290