Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Електрични тримери

  Popular products from category Електрични тримери

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Електричен тример за трева F450ET, 450W

  Електричен тример за трева F450ET, 450W

  F450ET
  2.890 ДЕН со ДДВ
  Слика на Електричен тример за трева, 500W

  Електричен тример за трева, 500W

  F500E
  Електричен тример F500E со моќност од 500W кој гарантира дека овој тример ќе ги исполни сите ваши очекувања кога станува збор за уредување на дворот или градината.
  Слика на Електричен тример за трева, 250W

  Електричен тример за трева, 250W

  F250E
  Електричниот тример F250E со моќност од 250W е идеален за сите косења во вашата градина до кои нема пристап косилката. Произведен е од лесна пластика која му овозможува на корисникот лесно да маневрира.
  Слика на Електричен тример 1000W

  Електричен тример 1000W

  F1000ET
  Електричниот тример F1000ET со моќност од 1000W е идеален за косење трева во вашата градина. Произведен е од лесна пластика што на корисникот му овозможува лесно да управува.

  Електрични тримери