Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Електрични пили

  Popular products from category Електрични пили

  Види како Табела Листа
  catalog.sortname
  Подреди по
  Приказ по страна

  Електрична пила 2000W

  FARM20E
  5.000 ДЕН со ДДВ
  Моторна пила со приклучна моќност од 2000W со оптимално ракување и ергономска положба на рачката. Се одликува со голем капацитет на сечење како и едноставна употреба. Идеална е за сите работи во домаќинството и занаечиството бидејќи е тешка само 5.7кг. Овозможува многу лесна замена и монтирање на ланецот. Зафаќа минимален простор при складирање.

  Електрична пила за гранки

  F710E
  6.300 ДЕН со ДДВ
  Електрична пила за гранки која ќе го олесни сечењето на дрва без употреба на скали. Идеална е за примена во овоштарството и хортикултурата бидејќи овозможува сечење со висина од 4,5м.

  Електрични пили