Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Електрични косилки

  Popular products from category Електрични косилки

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Електрична косилка F1000EI

  Електрична косилка F1000EI

  F1000EI
  4.490 ДЕН со ДДВ
  Електрична косилка за трева F1000EI со моќност од 1000W, која има колектор за трева кој овозможува собирање на трева со волумен до 30 литри, што ја прави идеална за мали тревници. Истовремено бара многу малку време за празнење на колекторот што дава комфорна и ефикасна работа. Лесното 3-степено прилагодување на висината (25/40/55мм) овозможува дополнителна погодност за корисникот, а склопувањето на рачката заради складирање и транспорт се прави многу брзо.
  Слика на Електрична косилка F1200EI

  Електрична косилка F1200EI

  F1200EI

  Електрична косилка со индукциски мотор со моќност од 1200W, туркачка.
  Има можност за прилагодување на 3 нивоа на висина: 25/40/55мм, што ја прави многу баран модел.
  Ширината на косење е 32см.
  Капацитетот на корпата е 35л.
  На рачката има интегриран приклучок.

  Слика на Електрична косилка F1600EI

  Електрична косилка F1600EI

  F1600EI
  Овој модел од групата електрични туркачки косилки има максимална моќност од 1600W и е наменета за површини до 800м2. За оние кои се стремат кон совршенство, овој модел е вистинскиот избор затоа што нуди можност за прилагодување на висината на сечењето во 5 различни варијанти (20-65 мм). Исто така, ширината на косење е поголема од онаа на другите електрични косилки и изнесува 38 см. Капацитетот на корпата за трева е 50л. Како и сите наши модели, има интегриран приклучок на рачката. Моторот е индукциски.
  Слика на Електрична косилка F1000ELN

  Електрична косилка F1000ELN

  F1000ELN
  3.990 ДЕН со ДДВ
  • Колектор- 35L
  • Моќност- 1000W
  • Напон- 230V-50Hz
  • Ширина на сечење- 32 cm
  • Начин на движење- туркачка
  • Висина на косење - 25/40/55mm, 3-степено висинско подесување

  Електрични косилки

  Close
  Filter by Clear All