Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Електрична пила за гранки

  7.030 со ДДВ
  Електрична пила за гранки која ќе го олесни сечењето на дрва без употреба на скали. Идеална е за примена во овоштарството и хортикултурата бидејќи овозможува сечење со висина од 4,5м.
  Каталошки број: F710E
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Моќност710W
  Напон230V-50Hz
  Мах дебелина на сечење25cm
  Мах висина на сечење4.5m
  Должина на телескоп3m
  Тип на ланец3/8 PICO
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Спецификации
  • Спецификации на производот
   Име на атрибутотВредност на атрибутот
   Моќност710W
   Напон230V-50Hz
   Мах дебелина на сечење25cm
   Мах висина на сечење4.5m
   Должина на телескоп3m
   Тип на ланец3/8 PICO
  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Моќност710W
  Напон230V-50Hz
  Мах дебелина на сечење25cm
  Мах висина на сечење4.5m
  Должина на телескоп3m
  Тип на ланец3/8 PICO