Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Електрична косилка со четкички

  4.200 со ДДВ
  Туркачки модел на електрична косилка со јачина од 1000W, идеална за помали површини и редовно одржување. Постои можност за прилагодување на 3 нивоа на висина: 25/40/55мм, додека ширината на косење е 32см. Капацитетот на корпата е 35л. На рачката има интегриран приклучок.
  Каталошки број: F1000EL
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Начин на движењетуркачка
  Штекерсо интегриран приклучок
  Моќност1000W
  Вид на моторсо четкички
  Ширина на сечењето32 cm
  Висинско прилагодување25/40/55mm, 3-степено висинско прилагодување
  Колектор35L
  Напон230V-50Hz
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Спецификации
  • Спецификации на производот
   Име на атрибутотВредност на атрибутот
   Начин на движењетуркачка
   Штекерсо интегриран приклучок
   Моќност1000W
   Вид на моторсо четкички
   Ширина на сечењето32 cm
   Висинско прилагодување25/40/55mm, 3-степено висинско прилагодување
   Колектор35L
   Напон230V-50Hz
  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Начин на движењетуркачка
  Штекерсо интегриран приклучок
  Моќност1000W
  Вид на моторсо четкички
  Ширина на сечењето32 cm
  Висинско прилагодување25/40/55mm, 3-степено висинско прилагодување
  Колектор35L
  Напон230V-50Hz