Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Електрична брусилка EWS 8-125 CLASSIC

  5.350 со ДДВ
  Каталошки број: 5717035010
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.
  • 850W моќност
  • Max пречник на плоча 125mm
  • Max бриј обртаи 11.000 o/min 
  • Конусен запчаник подобар пренос на сила
  • Игличасти лежаи
  • Ротор заштитен од стакло пластика
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Карактеристики
   • 850W моќност
   • Max пречник на плоча 125mm
   • Max бриј обртаи 11.000 o/min 
   • Конусен запчаник подобар пренос на сила
   • Игличасти лежаи
   • Ротор заштитен од стакло пластика
  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *
  • 850W моќност
  • Max пречник на плоча 125mm
  • Max бриј обртаи 11.000 o/min 
  • Конусен запчаник подобар пренос на сила
  • Игличасти лежаи
  • Ротор заштитен од стакло пластика