Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Електрична брусилка EWS 26-260 CLASSIC

  13.800 со ДДВ
  Каталошки број: 5717045010
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.
  • Моќност – 2.600W
  • Број на вртежи  - 6.000 o/min без потенциометар
  • Мак. Прифат на плочи – 230mm
  • Брзоподесив штитник
  • Заштита од рестарт
  • Куглични лежишта во главата на брусилката за долготрајност во проесот на брусење
  • Ротор заштитен од стакло пластика
  • Софт старт електроника за заштита на механичких делови.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Карактеристики
   • Моќност – 2.600W
   • Број на вртежи  - 6.000 o/min без потенциометар
   • Мак. Прифат на плочи – 230mm
   • Брзоподесив штитник
   • Заштита од рестарт
   • Куглични лежишта во главата на брусилката за долготрајност во проесот на брусење
   • Ротор заштитен од стакло пластика
   • Софт старт електроника за заштита на механичких делови.
  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *
  • Моќност – 2.600W
  • Број на вртежи  - 6.000 o/min без потенциометар
  • Мак. Прифат на плочи – 230mm
  • Брзоподесив штитник
  • Заштита од рестарт
  • Куглични лежишта во главата на брусилката за долготрајност во проесот на брусење
  • Ротор заштитен од стакло пластика
  • Софт старт електроника за заштита на механичких делови.
  Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија