Напомена за правни лица : направете налог или најавете се за да ги видите големопродажните цени
Close
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Електрична аголна брусилка EAG 20-230 + Продолжен кабел на плстична моталка

  Каталошки број: ES2006-1
  • Електрична аголна брусилка, 2000W, EAG 20-230 x1  Арт.бр 5717008010
  • Продолжен кабел на плстична моталка 30цм x 2,5mm2 x1  Арт.бр 0774033329
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Електрична аголна брусилка, 2000W, EAG 20-230 x1  Арт.бр 5717008010
  • Продолжен кабел на плстична моталка 30цм x 2,5mm2 x1  Арт.бр 0774033329