Напомена за правни лица : направете налог или најавете се за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Електрична аг. брусалка EWS 8-125 + Електрична вибрациона дупчалка EDI 13-K

  7.790 со ДДВ
  Каталошки број: BF20-03/1
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.

  5717035010 - Електрична аг. брусалка EWS 8-125

  • 850W моќност
  • Max пречник на плоча 125mm
  • Max бриј обртаи 11.000 o/min 
  • Конусен запчаник подобар пренос на сила
  • Игличасти лежаи
  • Ротор заштитен од стакло пластика

  5717001011 - Електрична вибрациона дупчалка EDI 13-K

  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Карактеристики
  • 5717035010 - Електрична аг. брусалка EWS 8-125

   • 850W моќност
   • Max пречник на плоча 125mm
   • Max бриј обртаи 11.000 o/min 
   • Конусен запчаник подобар пренос на сила
   • Игличасти лежаи
   • Ротор заштитен од стакло пластика

   5717001011 - Електрична вибрациона дупчалка EDI 13-K

  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *

  5717035010 - Електрична аг. брусалка EWS 8-125

  • 850W моќност
  • Max пречник на плоча 125mm
  • Max бриј обртаи 11.000 o/min 
  • Конусен запчаник подобар пренос на сила
  • Игличасти лежаи
  • Ротор заштитен од стакло пластика

  5717001011 - Електрична вибрациона дупчалка EDI 13-K

  Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија