Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Електричен тример за жива ограда

  3.200 со ДДВ
  Електричниот тример за жива ограда FZO550E е наменет за сите љубители на убаво средени градини и дворови. Со помош на овој алат може да направите најразлични фигури и форми од својата жива ограда. Моќноста на овој тример е 550W, а максималната дебелина која ја сече е 14мм. Должината на ножот е 45см, додека должината на острилото на запчаникот е 22мм.
  Каталошки број: FZO550E
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Моќност550W
  Напон230V-50Hz
  Должина на кабел25cm
  Должина на сечило45cm
  Должина на забите на сечилото22mm
  Мах дебелина на сечење14mm
  Obrtaji u Slobodnom1600min
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Спецификации
  • Спецификации на производот
   Име на атрибутотВредност на атрибутот
   Моќност550W
   Напон230V-50Hz
   Должина на кабел25cm
   Должина на сечило45cm
   Должина на забите на сечилото22mm
   Мах дебелина на сечење14mm
   Obrtaji u Slobodnom1600min
  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Моќност550W
  Напон230V-50Hz
  Должина на кабел25cm
  Должина на сечило45cm
  Должина на забите на сечилото22mm
  Мах дебелина на сечење14mm
  Obrtaji u Slobodnom1600min