Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Електричен тример за трева, 500W

  3.070 со ДДВ
  Електричен тример F500E со моќност од 500W кој гарантира дека овој тример ќе ги исполни сите ваши очекувања кога станува збор за уредување на дворот или градината.
  Каталошки број: F500E
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Моќност500W
  Ширина на сечењето29cm
  Напон230V/240V-50Hz
  Должина на кабел35cm
  Мах број на обртаи9600 o/min
  Prečnik Niti1,4mm
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Спецификации
  • Спецификации на производот
   Име на атрибутотВредност на атрибутот
   Моќност500W
   Ширина на сечењето29cm
   Напон230V/240V-50Hz
   Должина на кабел35cm
   Мах број на обртаи9600 o/min
   Prečnik Niti1,4mm
  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Моќност500W
  Ширина на сечењето29cm
  Напон230V/240V-50Hz
  Должина на кабел35cm
  Мах број на обртаи9600 o/min
  Prečnik Niti1,4mm