Напомена за правни лица : направете налог или најавете се за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  За жал, овој производ не е повеќе достапен.

  Електричен пневматски чекан-дупчалка + Продолжен кабел на плстична моталка

  33.090 со ДДВ
  Каталошки број: JJ20-01
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.
  • Електричен пневматски чекан-дупчалка EHD 40 Combi Арт.бр 5717003011
  • Продолжен кабел на плстична моталка 30цм x 2,5mm2 Арт.бр 0774033329
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Карактеристики
   • Електричен пневматски чекан-дупчалка EHD 40 Combi Арт.бр 5717003011
   • Продолжен кабел на плстична моталка 30цм x 2,5mm2 Арт.бр 0774033329
  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *
  • Електричен пневматски чекан-дупчалка EHD 40 Combi Арт.бр 5717003011
  • Продолжен кабел на плстична моталка 30цм x 2,5mm2 Арт.бр 0774033329