Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Електричен дувач за листови

  3.000 со ДДВ
  Каталошки број: F2800E
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Моќност2800W
  Колектор35L
  Max брзина на издувување270km/h
  Max Запремнина на издувување13,2m/min
  Напон230V-50Hz
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Спецификации
  • Спецификации на производот
   Име на атрибутотВредност на атрибутот
   Моќност2800W
   Колектор35L
   Max брзина на издувување270km/h
   Max Запремнина на издувување13,2m/min
   Напон230V-50Hz
  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Моќност2800W
  Колектор35L
  Max брзина на издувување270km/h
  Max Запремнина на издувување13,2m/min
  Напон230V-50Hz