Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Елеци

  Popular products from category Елеци

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Елек Falcon

  Елек Falcon

  Елек Фалкон е ултра лесен, со постава. Обезбедува дополнителна топлина и го штити корисникот во студени временски услови.


  - Флуоресцентен патент.
  - Прилагодлива капуљача.
  - Висока јака.
  - Два странични џебови со патент.
  - Ластик на половината и околу рамената.

  - Два странични џебови со патент. - Ластик на половината и околу рамената.
  Слика на Елек Hornet - зелен

  Елек Hornet - зелен

  Хорнет елек во зелена боја, изработен од лесен материјал.

  - Висока јака.
  - Два странични џебови со патент.
  - Затворање со патент.

  Слика на Елек Hornet - црн

  Елек Hornet - црн

  Хорнет елек во црна боја, изработен од лесен материјал.

  - Висока јака.
  - Два странични џебови со патент.
  - Затворање со патент.

  Слика на Softshell елек, STONE BRIDGE

  Softshell елек, STONE BRIDGE

  1.450 ДЕН со ДДВ

  Водоотпорен, ветероотпорен и парапропусен елек погоден за сите временски прилики, изработен од популарниот softshell материјал, кој е исклучително лесен, а во исто време топол и отпорен.
  - Џеб на градите со патент.
  - Два странични џебови со патент.
  - Висока крагна.
  - Ластик на половината и околу раката.
  - Индекс на вода: 5000 mm.
  - Пропустливост на пареа: 8000 MVP.

  Слика на Работен елек, MORGAN

  Работен елек, MORGAN

  HH218XXXL

  Morgan работен елек е изработен од мешавина на
  полиестер и памук, со голем број на џебови. Може да се користи
  во градежната индустрија, во работилници, во производство, при
  транспорт, при извршување магацински работи.


  • Ветроотпорни еластични ленти на отворите за рацете
  • Два странични џебови со преклоп
  • Џеб на градите со патент
  • Џеб за телефон со преклоп
  • Внатрешен џеб
  • Висока јака

  Состав:

  • 65% полиестер
  • 35% памук

  Слика на Елек TERMIC EASY

  Елек TERMIC EASY

  Топло елек, водоотпорен, ветротпорен со еластичен отвор за раце. Удобен и модерен дизајн. Материјал: 100% полиестер
  Слика на Florida

  Florida

  Работен елек со голем број на функционални џебови, место за лична карта, рефлектирачки ленти и држачи за пенкало.
  Изработен од 65% полиестер, 35% памук

  Слика на Елек Teddy

  Елек Teddy

  Teddy елекот е достапен во две бои, изработен од 100% полиестер. Елекот има прилагодлива капа, висока јака и заштита на брадата. Исто така, на елекот има четири џебови, од кои два се надворешни со патент, а два се внатрешни.
  Слика на Елек Teddy

  Елек Teddy

  Teddy елекот е достапен во две бои, изработен од 100% полиестер. Елекот има прилагодлива капа, висока јака и заштита на брадата. Исто така, на елекот има четири џебови, од кои два се надворешни со патент, а два се внатрешни.
  Слика на Softshell елек Wood

  Softshell елек Wood

  Softshell елек кој е водоотпорен, отпорен на ветер и многу лесен. Изработен е од комбинација на полиестер и еластин.


  - Три функционални џебови.
  - Висока јака.
  - Ластик на половината и околу раката.
  - Индекс на вода: 5000 mm.
  - Пропустливост на пареа: 1000 MVP.

  Слика на Работен елек VIKING

  Работен елек VIKING

  Работен елек VIKING кој ќе Ви пружи удобност благодарение на висококвалитетниот материјал и модерниот дизајн. Може да се користи во градежната индустрија, во работилници, во производство, при транспорт, при извршување магацински работи, но и во слободно време.


  • Зајакнувања на местата подложни на абење
  • Повеќе мултифункционални џебови со преклоп
  • Два надворешни џебови и еден внатрешен џеб

  Состав:

  • 65% полиестер
  • 35% памук
  • 160 g/m2

  Елеци

  Close
  Filter by Clear All